גסט-האוסים – חוויה אותנטית

​להיות תייר בלב עיר עתיקה וצבעונית, עם שוק, עם מנזרים וגם בתי קפה, להתנתק לרגע מן המציאות היום-יומית, לשמוע שפה אחרת, לעשות משהו מיוחד עם כל המשפחה. בערב - להיות ביחד, לשבת במרפסת פתוחה, לקשקש ולהעביר חוויות בעוד העיר הקסומה נפרשת באורות צבעוניים תחת עיניכם.
נשמע כמו חלום? כמו חו"ל? כמו משהו שהוא כבר לא אפשרי? לא תאמינו, אפשרי בהחלט, זמין כבר עכשיו, בטוח לחלוטין ובמרחק נסיעה קצרה מהמרכז הארץ. ועוד משהו קטן – זה גם לא יקר.

​​​בואו לטיול של כמה ימים בנצרת העתיקה

הנצרתים אנשים מיוחדים. הכנסת האורחים שלנו היא מעל לכל. אתם תרגישו את רוחב הלב, את קבלת הפנים הלבבית, את הרצון לעזור, את אהבת הזולת, בכל אשר תפנו.
יופייה של העיר ניכר לא רק בחיצוניותה, אלא גם באנשיה, המקבלים בברכה כל אורח.

​איפה לשים את הראש בלילה?

כל הגסט-האוסים פתוחים לקהל הרחב.
מהו גסט-האוס בנצרת? אכסניה במחיר סביר, מומלץ במיוחד לטיולי משפחות ולקבוצות מטיילים. הרמה גבוהה בהרבה מהנורמה, והאווירה שווה כל דקה של שהייה במקום.
חדר משפחתי באכסניה בנצרת העתיקה

​​למה אכסניה דווקא בנצרת העתיקה?

​כי זהו ליבה הפועם של העיר וחלק בלתי נפרד מהחוויה. חבל להפסיד.
בתוך העיר העתיקה, בין הסמטאות, פזורות אכסניות יפהפיות, בנויות בתוך וילות עתיקות בנות 200 שנה. התקרות הגבוהות והחלונות המקושתים משתלבים באווירת העיר העתיקה, כך גם הריהוט, השטיחים הצבעוניים, התמונות על הקירות.
והכי חשוב - לאחר שתכירו את המארחים ותשוחחו עימם, תזכו להכיר את נצרת האמיתית. 

​​מקום מיוחד להתכנסות של סוף יום

ברוב האכסניות יש חצר קטנה ופינות ישיבה קסומות. בערב, לאחר יום של טיול בעיר (מומלץ בחום לשוטט בסמטאות הפתלתלות ולא רק ללכת לאתרים המוכרים), תוכלו לשבת יחד, להעביר חוויות, להתכבד בקפה או תה, ולהמשיך את הטיול בעיר למחרת, לאחר ארוחת בוקר מפנקת שמציעה כל אחת מן האכסניות בהן תבחרו.

מותאם למשפחות ע​​ם ילדים

כל האכסניות בעיר העתיקה מותאמות ללינת משפחות עם ילדים.

שפ​​ה

בכל האכסניות מדברים עברית, ערבית ואנגלית.​

בואו להרגיש בכל החושים את העיר העתיקה, במרחק הליכה קצרה מן האכסניה מצפים לכם:

השוק הצבעוני, הכנסיות הרבות (כמובן שאסור לפספס את שתי כנסיית הבשורה), שחזור החיים בתקופתו של ישו (את זה תמצאו בכפר נצרת), את החומוסיות המקומיות, גם שם מובטחים לכם שירות מסור, מנות ענקיות ומחיר הוגן. בקרו במעיין מרים, במפעל הטחינה, בחנות התבלינים, בבית הקפה הכי עתיק בארץ, בהר ממנו קפץ ישוע ויש עוד, אתם מוזמנים.